Hollanda Medyum Hocalar

by saathaber

Hollanda Büyücü Hocalar ve Büyü

Hocalar tarafından yapılan büyülerin aslına bakarsanız bir sınırı yoktur. Bu durumda onların sınırsız bir güce sahip oldukları anlamına gelir. Bu gücü kontrol etmenin çok zor olması nedeniyle ise çok küçük yaşlardan beri eğitim alırlar. Ancak belirli bir noktada ulaştıklarında insanlara yardımcı olabilmek, isimlerini duyurabilmek için hizmet vermeye başlarlar.

Hollanda Medyum hocalar tarafından verilen hizmetler içerisinde en fazla büyü yapma veya büyü bozma hadisesi bulunur. Büyü yapmak veya bozmak konusunda profesyonel olan hocalar, insanların isteklerine bu şekilde karşılık verirler. Hocalar büyü yaparken dikkat ettikleri bazı özel noktalarda bulunur. Bunlar:

  • Öncelikli olarak büyü yaptırmak isteyen kişinin ne demek istediğini net olarak anlamaları gerekir. Büyüde geri adım atmak, istememek diye bir şey yoktur.
  • Her büyü farklı bir güce ihtiyaç duyar. Hollanda büyücü hocalar kendilerine gelen isteklere karşı güçlerini dengeli kullanırlar. Gerekirse gayb alemlerindeki varlıklardan destek alırlar.
  • Büyünün büyüklüğüne, zorluğuna ve aciliyetine göre kimi zaman yardımcı nesneye ihtiyaç duyarlar. Bu durumda kişilere önceden haber verirler ve onlardan saç teli, farklı bir nesne vb. şeylerin teminini isterler.
  • Büyünün etkisini ne zaman göstereceğini az çok bilirler. Bunu karşı tarafa yani danışanlarına söylerler.

KAYNAK : Medyum Ali Gürses

You may also like

Leave a Comment