Etiket ve Sticker 

by saathaber

Etiket ve Sticker 

Sticker ve etiketler günümüzde pek çok farklı alanda kullanılan ürünlerdir. Sticker ve etiketler marka bilinirliği için firmalar açısından oldukça etkili ve avantajlıdır. Baskılı etiket çeşitleri sayesinde firmalar ekonomik yoldan kendi reklamlarını yapma imkânı bulur.

Baskılı etiketler kuşe kâğıt üzerine istenilen renklerde ve ebatlarda yapılabilir. Kablo etiketi ve diğer etiket türleri matbaa ve baskı firmaları tarafından istenilen sayıda üretilir.

Etiket Çeşitleri ve Fiyatları 

Etiket ve Sticker çeşitleri kırtasiye alanından sanayi sektörüne kadar pek çok farklı alanda tercih edilir. Reklam etiketlerinin yanı sıra beyaz eşyalar ve diğer elektronik eşyaların kullanım etiketi ve garanti etiket çeşitleri de en çok ihtiyaç duyulan etiket türleri arasında yer alıyor. Etiketlerin yapışkanlı olması da kullanım kolaylığı sağlıyor ve istenilen yüzeye kolayca yapışmasını sağlıyor. Etiketler farklı renk ve yazı baskısı ile istenilen boyutta üretilen ürünlerdir. Firmalar kendi markalarını ya da istedikleri herhangi bir yazıyı etiketlerin üzerine bastırarak istedikleri alanda kullanabilir.

Kullanma talimatı garanti etiketi, marka etiketi gibi birçok farklı etiket çeşidi vardır. İhtiyacınız olan etiket çeşidi için baskı yapan matbaalar ile iletişim kurabilirsiniz. Size sunulan etiket çeşitlerinden birini tercih edebilir ya da kendi istediğiniz renk ve boyuttaki etiket çeşidini belirterek ihtiyacınız olan sayıda bastırabilirsiniz. Etiket ve sticker fiyatları adet üzerinden hesaplanır ve sayısı kadar fiyat belirlenir.

You may also like

Leave a Comment