Buharlı Temizlik Nasıl Yapılır

by saathaber

Buharlı temizleyiciler soba, deri, fayans, ayna, halı, pencere vb. gibi birçok yüzeyde kullanılabilir, ancak tüm buharlı temizleyiciler aynı şekilde çalışmak üzere tasarlanmamıştır. Kullanım sırasında kazaları önlemek için lütfen buharlı temizleyicinin kullanım kılavuzuna bakın. Kuru Buharlı Temizlik İşlev, buharlı temizleyiciye benzer. Su kaynama noktasına ulaşır ve makine buhar üretmeye başlar. Bu işlem litre subaşına sadece birkaç dakika sürer. Doğrudan sıcak su kullanmak buharlı temizliği hızlandıracaktır.

Buharlı Temizlik Nasıl Gerçekleşiyor?

Soğuk Buharlı Temizleyici: Bu makineler kaynar su olmadan çalışır, bu nedenle buhar sadece nemlidir ve sıcak değildir. Buda fayanslarda kabarma yapmasını engeller. Villa temizliği yapılırken bu teknik kullanılır. Soğuk buharlı temizleyicilerin dezavantajı, kuru buharlı temizleyicilerden daha fazla su kullanmalarıdır. Su içerdiğinden küf ve bakterileri yok edemez. Buharlı temizleyiciler yenilikçi bir temizleme sistemidir, ancak bu, kullanımlarının zor olduğu anlamına gelmez. Bu kılavuz, hangi temizleme yönteminin sizin için uygun olduğunu artılarını ve eksilerini açıklayacaktır.

Buharlı Temizlik Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar

 

Unutmayın: Yüzeyde buharlı temizleyici kullanmadan önce, yüzeyin göze batmayan bir alanında deneyin. Temizlenecek yüzey ve buharlı temizleyicilerin kullanım talimatlarına uymayı unutmayınız. Buharlı halı temizleme makinesi satın alırken, üreticinin talimatlarını okumanız ve bunlara uymanız gerekir. Makinenizi dezenfekte etme ve temizleme potansiyelini en üst düzeye çıkarabilmeniz için hataları önlemek için gerekli tüm güvenlik önlemlerini alın. Evinizde halı varsa buharlı temizleyici bulundurmanızda fayda var. Hastane temizliği yapılırken bu yöntem tercih edilir. Bu, profesyonel bir temizlik hizmetine ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir. Sitemizden hizmet alabilirsiniz.

You may also like

Leave a Comment